
Пензель флейцовий 50 * 12 * 38 мм, пластикова ручка INTERTOOL KT-1350 mg
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: IT-KT-1350
29,95 ₴
Мінімальне замовлення — 10 шт.
+380 (67) 287-16-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення



Призначення
Пензель призначений для будь-яких малярських робіт всередині та зовні приміщення. Використовується з олійними фарбами, будь-якими видами лаків та антисептиками. Натуральна щетина від природи має розщеплені кінчики та чудово зафарбовує поверхні.

Зручність
Плоска, широка форма дозволяє швидко фарбувати великі за площею поверхні. Ворс пензлика надійно закріплений у металеву оправу та не випадає. Ручка легка та не обтяжує руку при тривалому використанні. Виготовлена з пластику, стійка до різних рідин та фарб, легко очищається. Наявність отвору допоможе комфортно зберігати пензель на цвяху або підвісити його у зв'язку до інших пензлів.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Габарити | |
| Довжина ворсу | 38 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.042 кг |
| Матеріал | Натуральний ворс |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Обсяг | 0.000145 куб. м |
| Розмір | 2 |
| Тип | плаский, малярський |
| Товщина | 12 мм |
- Ціна: 29,95 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.




