
Повітродувка для домашнього саду 800 Вт, 16000 об/хв, 5 м³/хв Powermat PM0835 садова електродувка
- Немає в наявності
- Код: PM-PM0835
2 191,03 ₴
+380 (67) 287-16-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Повітродувка 800 Вт 2in1 PM-ODL-800M Powermat PM0835
Гумова гнучка труба із звуженим кінцем (40 - 25 мм), оснащена фіксувальним кільцем. Вакуумна трубка з нагвинчуваними насадками для встановлення в пилосос і встановлення широкої та вузької насадки (щілинна машинка). Насадка пилососа діаметром 120 мм дає змогу пилососити великі поверхні. Насадка пилососа діаметром 33 мм (ущільнювач) дає змогу пилососити важкодоступні поверхні. Місткий мішок для пилососа об'ємом 20 літрів з фіксатором для швидкого спорожнення.

Характеристики:
- Електроживлення: 230 В/50 Гц
- Потужність двигуна: 800 Вт
- Обороти: 16000 об/хв.
- Витрата повітря: 5 м³/хв.
- Тиск повітря: 5,5 кПа
- Об'єм сумки: 25 л.
- Довжина шнура живлення: 175 см.
- Довжина всмоктувальної труби: 92 см.
- Вага нетто: 3,5 кг

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powermat |
| Об'єм сміттєзбірника | 25 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Воздуходув-пилосос |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Форм-фактор | Переносний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.5 кг |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Максимальна кількість обертів | 16000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 800 Вт |
- Ціна: 2 191,03 ₴










