
Зварювальна маска Powermat PM-APS-300S
- Немає в наявності
- Код: PM-PM0442
998,77 ₴
+380 (67) 287-16-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зварювальна маска Powermat PM-APS-300S
Професійна зварювальна маска/шолом з автоматичним затемненням, призначена для зварювання такими методами, як MMA (SMAW), MIG, MAG/CO2, TIG, зварювання під флюсом (SAW), плазмове зварювання (PAW), плазмове різання (PAC), зварювання TIG (низький струм) ) можливо від ≥35А (постійний струм) / ≥35А (змінний струм). Функція автозатемнення - датчик, розташований у касеті фільтра, автоматично визначає початок зварювання, подаючи сигнал про самозатемнення фільтра, після закінчення зварювання фільтр повертається в просвітлений стан. Візор живиться від акумуляторів, які заряджаються під час роботи за допомогою фотоелектричного елемента (батарейки не потребують заміни).

Характеристики:
- Торгова марка POWERMAT
- Джерело живлення: сонячна батарея + літій-іонний елемент.
- Увімкнення/вимкнення: повністю автоматичне
- Регулювання чутливості: Плавне регулювання
- Рівень яскравості: 4 DIN
- Ступінь захисту в затемненому стані: 9-13 DIN.
- Захист від УФ/ІЧ: до 16 DIN
- Робоча температура: від 10 градусів до + 55 градусів
- Захист очей відповідно до стандартів: EN379 1/2/1
- Захист обличчя згідно зі стандартами: EN175
- Поле зору: 95x35 мм
- Розміри фільтра: 110x90x9 мм.
- Час відгуку (Світліше-Темніше): 1/5000 сек.
- Час відгуку (Темний - Світлий): 0,25-0,45 с (автоматичне регулювання)
- Вага нетто: 480 г

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powermat |
| Вага | 0.48 кг |
| Вид зварювальної маски | Маска хамелеон |
| Час спрацьовування | 25 мс |
| Максимальна ступінь затемнення, DIN | 16 |
| Мінімальна ступінь затемнення, DIN | 5 |
| Живлення маски | Акумулятор, Фотоелемент |
| Оглядове вікно | |
| Довжина оглядового вікна | 110 мм |
| Ширина оглядового вікна | 90 мм |
- Ціна: 998,77 ₴








