
Шліфувальна машина для штукатурки 1100 Вт, 230В, 50Гц, 125 мм Powermat PM1163 машина для шліфування
- Немає в наявності
- Код: PM-PM1163
1 760,71 ₴
Ексцентрикова шліфувальна машина Powermat PM-SMO-1100T, 1100 Вт.
Орбітальна шліфувальна машина оснащена ефективним двигуном потужністю 1100 Вт. Швидкість обертання можна легко регулювати. Завдяки двигуну з регульованою швидкістю від 6000 до 12000 об/хв подрібнення будь-якого матеріалу не становитиме проблеми. Для максимального комфорту і безпеки використання м'ясорубка оснащена спеціальною нековзною ручкою з гумовим покриттям. Ексцентричний рух забезпечує рівномірне стирання оброблюваного матеріалу, без канавок і нерівностей.
Пристрій має регулювання швидкості за допомогою ручки у верхній частині кавомолки. Млин сконструйовано таким чином, що ним можуть користуватися як правші, так і шульги . Орбітальну/ексцентрикову шліфувальну машинку можна під'єднати до механічного витяжного пристрою, наприклад, до промислового пилососа, або використати прикладений мішок для збору пилу.
Для полегшення точного шліфування прогумована автономна ручка правильно збалансована відносно осі ексцентрикової голівки, що забезпечує ідеальний перпендикулярний тиск на поверхню.Пристрій працює з абразивним матеріалом діаметром 125 мм із застібкою-липучкою та вісьмома отворами для пиловидалення.

- Електроживлення: 230 В/50 Гц
- Максимальна потужність: 1100 Вт
- Оберти без навантаження: від 6000 до 12000 на хвилину.
- Кількість коливань: від 12 000 до 26 000 на хвилину.
- Діаметр диска: 125 мм
- Кріплення паперу: липучка.
- Коливальний рух: 2 мм.
- Довжина шнура живлення: 180 см.
- Діаметр круглої колодки: 125 [мм].
- Вага: 1,5 кг

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powermat |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | ексцентрикова |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 26000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 1.5 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Так |
- Ціна: 1 760,71 ₴








