Топ

Набір ключів ріжково-накидних 12 шт 6-22 мм INTERTOOL HT-1203 ключі комбіновані ріжково-накидні
- Немає в наявності
- Код: IT-HT-1203
396 ₴
+380 (67) 287-16-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення



Можливості:
У набір INTERTOOL HT-1203 увійшли ріжково-накидні ключі, розмірами: 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 19, 22 мм. Це дозволяє обрати необхідний розмір під будь-які завдання для монтажу та демонтажу різьбових з'єднань гайок та болтів.
Висока якість:
Ключі виготовлені з міцної Cr-V сталі, не схильної до руйнування, мають підвищений запас міцності та витримують великі навантаження.
Максимальна продуктивність:
Ріжкова частина ключа дозволяє отримати зручний доступ до кріплення у важкодоступних місцях. Накидна частина з дванадцятьма гранями збільшує площу прилягання поверхонь та знижує ризик зриву граней гайок та болтів.
Практична форма та вигин руків’я ключа забезпечують оптимальні умови для докладання зусилля, завдяки чому ви легко закрутите чи відкрутите кріпильний елемент.

Зручність:
Набір укомплектований в пластиковий тримач для зручного зберігання та транспортування. Його зручно брати з собою разом з іншими інструментами, оскільки займає мінімум простору в сумці або багажнику автомобіля.
Оберіть набір ключів INTERTOOL HT-1203 для професійного й домашнього використання — він стане надійним помічником у кожному ремонті!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Кількість ключів в наборі | 12 |
| Набір ключів | ключі комбіновані |
| Розмір max | 22 мм |
| Розмір min | 6 мм |
| Стан | Новий |
| Тип ключа | ріжково-накидний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | комбіновані |
| Матеріал виготовлення | Cr-V сталь |
| Гарантія | 12 міс. |
| Країна-виробник | Індія |
| Обсяг | 0.002647 куб. м |
| Вага | 1.16 кг |
- Ціна: 396 ₴




