
Самохідна косарка 5,2 кВт / 7 к.с. Powermat PM0614 газонокосарка-тример бензинова
- Немає в наявності
- Код: PM-PM0614
21 372 ₴
Газонокосилка бензиновая Powermat PM-KSS-700SH 5200 Вт
Бензинова газонокосарка Powermat PM-KSS-700SH з останньої серії косарок Powermat виготовлена з високоякісних комплектуючих. Центральне регулювання дає змогу змінювати висоту зрізу (до 8 рівнів) одним рухом, що значно полегшує адаптацію пристрою до місцевості, на якій ви працюєте. Функція мульчування/подрібнення трави дає змогу настільки дрібно подрібнити скошену траву, що отриманий валок вільно падає на землю. Мульчування покращує стан газону і прискорює його ріст. Цей процес косіння займає менше часу, ніж косіння в кошик (не вимагає постійного спорожнення кошика), а також ви економите на зборах за утилізацію скошеної трави. Функція виконується шляхом установки спеціальної вставки в задній випускний канал і закриття випускних каналів (бічних і задніх). Газонокосарка також оснащена зручними підстаканниками. Під час тривалої роботи з пристроєм у спекотні дні це незамінне рішення - до них можна прикріпити пляшку або склянку з напоєм.
Ріжучі ножі косарки виготовлені із загартованої сталі, що забезпечує тривалий термін служби ножів. Ширина захвату косарки становить до 510 мм, що дає змогу комфортно працювати на великих площах. Кріплення ножа разом із надміцним болтом надає ріжучому апарату виняткової міцності. Спеціальна конструкція травозбірника об'ємом 60 л дає змогу легко встановлювати та знімати його. Для зручності використання на корпусі є індикатор, який показує, коли травозбірник заповнений. Машина приводиться в дію 4-тактним верхньоклапанним двигуном OHV з максимальною потужністю 7 к.с. і об'ємом 173 см3. Приводний двигун характеризується високою продуктивністю та оптимальним згорянням палива. Висока міцність і якість компонентів двигуна означає, що ця машина прослужить вам багато років.
Косарка оснащена патрубком для підключення води. Стандартний патрубок, який використовується для більшості шлангів, можна легко під'єднати до косарки. Завдяки такому рішенню вам не доведеться піднімати косарку, щоб очистити її від залишків трави. Самохідна функція забезпечує більший комфорт. Проштовхування машини через густу траву або похилою місцевістю не потребує зусиль, оскільки для переміщення косарки використовується її власний привід.
Газонокосарка має п'ять режимів косіння:
- Задній викид у кошик
- Задній викид без бункера (під косаркою)
- Бічний викид
- Мульчування (подрібнення трави)
- Самохідний режим

- Тип двигуна 4-тактний
- Ефективна потужність двигуна 5,2 кВт / 7 к.с.
- Номінальна потужність двигуна 3,2 кВт / 4,3 к.с.
- Номінальна частота обертання двигуна 2800 об/хв
- Робочий об'єм двигуна 173 см³ Висота зрізу 25 - 75 мм
- Регулювання висоти зрізу 7-ступінчастий
- Ширина різання 510 мм
- Розмір коліс (передній/задній) 8" ( 20,3 см) / 11" ( 27,9 см)
- Об'єм паливного бака 1,2 л
- Ємність масляного бака 0,6 л
- Об'єм травозбірника 60 л
- Тип стартера Ручний
- Корпус Металевий
- Заявлений рівень звукового тиску LpA 84,1 дБ (А) - K=3 дБ (А)
- Виміряний рівень звукової потужності LwA
- виміряний рівень звукової потужності LwA 95,7 дБ (А) - K=1,81 дБ (А)
- Гарантований рівень звукової потужності LwA 98 дБ (А) Вага 36,5 кг
Крім того, колеса оснащені кульковими підшипниками, які зменшують опір коченню і значно подовжують термін служби порівняно з системою підшипників ковзання. Корпус виготовлено з емальованої сталі, яка є стійкою до корозії, що збільшує термін служби всієї машини.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powermat |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник |
| Висота скошування | 75 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Максимальна ширина скошування | 510 мм |
| Об'єм травозбірника | 60 л |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Тип приводу коліс | Немає |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 36.5 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Кількість обертів двигуна | 2800 об/хв |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Потужність двигуна | 7 к. с. |
| Об'єм двигуна | 173 куб. см |
| Об'єм масляного бака | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
- Ціна: 21 372 ₴










