
Обігрівач настінний, тепловентилятор Cronos 1200Bт
- Немає в наявності
- Код: MGT-CRPT-2000
1 899 ₴
+380 (67) 287-16-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обігрівач настінний, тепловентилятор Cronos BPT-1200B
Повітряна завіса Cronos BPT-2000B з елегантною чорною скляною панеллю та потужністю нагріву 1.2 кВт.
- Стильний дизайн із сучасним скляним фасадом підходить до будь-якого інтер'єру.
- Дистанційне керування для повної зручності.
- Потужність до 1200 Вт дозволяє швидко регулювати температуру після відкриття дверей.

Характеристики:
- Потужність: 1200W
- Управління: Пульт
- Таймер
- Захист від перегріву: є
- Захист від бризок: IP23
- Розміри: 14/54/20 см
- Вага: 2 кг
- Довжина кабелю: 150 см
- Колір: чорний
- Виробник: Cronos
- Модель: BPT-2000B 5406L-Erp Black
Два режими роботи:
- Нагрівання на потужності 1200 Вт з регулюванням температури
- Просто вентилятор для охолодження кімнат у теплі дні.

Повітряна завіса Cronos BPT-1000B добре працюватиме в:
- Житлових приміщеннях
- Офісах
- Ресторанах
- І скрізь, де часто відкриваються вхідні двері.
Вона створює бар'єр, який перешкоджає проникненню холодного повітря всередину.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Потужність обігріву | 1200 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення | Настінний |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Функція зволоження | Ні |
| Функція іонізації | Ні |
| Таймер | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Глибина | 14 мм |
| Вага | 2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка дисплея | Так |
- Ціна: 1 899 ₴








