
Настінний тепловентилятор EBERG Q4 2кВт, електрообігрівач керамічний
- Немає в наявності
- Код: MGT-E457852
1 899 ₴
Настінний тепловентилятор EBERG Q4 2кВт, електрообігрівач керамічний
2в1 - Ідеальне рішення для зимових і літніх місяців
Виберіть будь-який режим роботи, який відповідає вашим поточним потребам. Перший з двох режимів роботи дозволяє встановити потужність нагрівача 1000 Вт або 2000 Вт для нагріву повітря, тоді як режим 3 - це робота самого вентилятора , який приводить повітря в рух, який також можна використовувати в літо замість портативного вентилятора. У спекотну погоду просто ввімкніть пристрій в режим обдування, тим самим захистивши приміщення від проникнення гарячого повітря.

- Модель: Q4
- Потужність пристрою: 1000 Вт/ 2000 Вт
- Управління:Дистанційне керування
- Таймер
- Термостат: цифровий
- Показання температури: чіткий світлодіодний дисплей
- Захист від перегріву: є
- Функція холодної завіси: так
- Захист від дітей: Так
- Запобіжний вимикач: Так
- Розміри пристрою: 14/54/20 см
- Вага: 2 кг
- Довжина шнура живлення: 150 см
- Напруга: 230В/50Гц
- Колір: чорний
- Виробник: EBERG
Настінний тепловентилятор EBERG містить всі елементи для кріплення пристрою до стіни, а сам процес надзвичайно простий і швидкий, що дозволить вам заощадити час і швидше насолодитися шторою EBERG!

Повітряна завіса працюватиме в будь-яких приміщеннях, які потребують негайного обігріву та в місцях, де регулярно відкриваються вхідні двері. Робота штор дозволяє створити бар'єр, який ефективно перешкоджає проникненню холодного повітря і навпаки.
Прилад можна використовувати в:
- житлових приміщеннях,
- майстернях
- кухні,
- гаражі,
- офісах,
- приміщеннях громадського харчування та обслуговування.
- одно- або багатоквартирних будинках .

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення | Настінний |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Функція зволоження | Ні |
| Функція іонізації | Ні |
| Таймер | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Глибина | 14 мм |
| Вага | 2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка дисплея | Так |
| Захист від перегрівання | Так |
- Ціна: 1 899 ₴







