
Гілкоподрібнювач електричний 2550 Вт, 39 мм Kraft&Dele KD5200 подрібнювач гілок електричний
- Немає в наявності
- Код: KD-KD5200
6 725 ₴
Подрібнювач гілок електричний Kraft&Dele KD5200, 2550 Вт, 4500 хв, 39 мм
Подрібнювач оснащений сучасним та ефективним двигуном потужністю 2550 Вт, який характеризується безперебійною роботою та низьким рівнем шуму. Пропонований подрібнювач гілок легко дозволяє подрібнювати жорсткі багаторічні стебла, гілки з живоплотів або чагарників і навіть гілки діаметром до 39 мм. Подрібнені залишки можна використовувати як мульчу для клумб і доріжок або утилізувати як компост.

- Бренд: KRAFT&DELE
- Модель: KD5200
- Номінальна потужність: 2550 Вт
- Швидкість без навантаження: 4500 хв
- Максимальна товщина різання: 39 мм
- Вага: 11 кг

- Електричний подрібнювач KD5200
- Оригінальна упаковка
Пристрій має подвійні ріжучі ножі, виготовлені з високоякісної сталі і є змінними. Подвійні ножі та електродвигун забезпечують тиху роботу пристрою. Обрізання гілок - одна з основних робіт по догляду за садом, яку ми виконуємо в наших садах. Однак, як тільки робота виконана, зазвичай виникає проблема, що робити зі зрізаними гілками. На допомогу приходить подрібнювач гілок, який ми пропонуємо. Це не тільки дуже екологічне, але й зручне рішення. Нещадний до гілок, але абсолютно безпечний для користувача.

Для забезпечення безпеки користувача подрібнювач має захист від перевантаження та лезо для відштовхування гілок. Подрібнювач дуже простий у використанні, йому потрібна лише мить, щоб перетворити гілки на дрібні шматочки. І що дуже важливо, ці шматочки потім можна використовувати як мульчу або природний компостний матеріал. Таким чином, подрібнювач гілок не тільки допоможе вам впоратися з клопотами, пов'язаними з обрізанням гілок, але й дасть вам високоякісне природне добриво для ваших грядок.

| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Kraft&Dele |
| Країна виробник | Польща |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Максимальний діаметр гілок | 39 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2550 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 4500 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11 кг |
- Ціна: 6 725 ₴










