
Верстат для заточування BLACK TOOLS 1500 Вт 150 мм верстат для заточування інструменту
- Готово до відправки
- Код: MGT-B46500
1 046 ₴
996 ₴
-5%
+380 (67) 287-16-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Верстат BLACK TOOLS 1500 Вт 150 мм
Безвібраційна робота, точне шліфування, якість виготовлення забезпечують тривалий термін служби пристрою.
Верстат оснащений металевим корпусом, регульованими насадками та іскрозахисними кришками.
Характерними особливостями настільної точила є посилена конструкція, висока якість виготовлення та безвідмовність у використанні.

Характеристики:
- Вага: 4,5 кг
- Отвір диска: ø16 мм
- Розмір диска: ø150 мм
- Товщина диска: 12,7 мм
- Обертання: 2950 об/хв
- Потужність: 1500 Вт
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Точильний |
| Споживана потужність | 1.5 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 2950 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 16 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 230 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 4.5 кг |
| Додаткові параметри | |
| Товщина диска | 12.7 мм |
- Ціна: 996 ₴








