Топ продаж

Настільний свердлильний верстат Smart 16 мм 1500 Вт свердлильний верстат для дерева
- Готово до відправки
- Код: MGT-38410_max
3 865 ₴
3 265 ₴
-16%
+380 (67) 287-16-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Свердлильний верстат Smart призначений для просвердлювання заготовок з різних матеріалів (дерево, метал, пластик, цегла, бетон). Двигун на свердлильному верстаті встановлений однофазний з 5 швидкісним шківом, асинхронний. Конструктивно Верстат Smart складається з електродвигуна, обертальний рух від якого, через приводний механізм, передається на вал з патроном. Механічна частина встановлена на колоні. Нижня частина верстата являє собою фундаментальну плиту великої маси, для більшої стійкості.
Особливості:
- п'ять швидкісних режимів
- потужний і надійний електродвигун
- обертові елементи на підшипниках
- подвійна електроізоляція
- 2 патрона в комплекті
Характеристики:
- Потужність: 1500 Вт
- Швидкість обертання: до 2650 об/хв
- Утримувач свердла: до 16 мм
- Максимальна глибина свердління: 50 мм
- Розмір стола: 160 × 160 мм
Комплект поставки :
- патрон ключовий 16 мм
- ключ патрона
- керівництво по експлуатації
- картонна упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Вертикально-свердлильний |
| Діаметр свердла | 16 мм |
| Споживана потужність | 1.5 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 2650 об/хв |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Додаткові параметри | |
| Довжина столу | 160 мм |
| Ширина столу | 160 мм |
| Глибина свердління | 50 мм |
- Ціна: 3 265 ₴

