
Верстат свердлильний столярний Stanberg 1500 Вт свердлильний верстат по дереву
- Готово до відправки
- Код: MGT-75409_cpa
3 965 ₴
3 265 ₴
-18%
+380 (67) 287-16-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Свердлильний верстат Stanberg призначений для свердління заготовок із різних матеріалів (дерево, метал, пластик, цегла, бетон). У свердлильному верстаті встановлено однофазний асинхронний двигун із 5-швидкісним шківом. Конструктивно верстат Stanberg складається з електродвигуна, обертальний рух від якого через приводний механізм передається на вал із патроном. Механічна частина встановлена на колоні. Нижня частина верстата — масивна фундаментальна плита для підвищеної стійкості.
Свердлильний верстат Stanberg чудово підходить як для побутового використання в гаражі, так і для невеликих цехів на виробництві.
Особливості:
- п’ять швидкісних режимів
- потужний і надійний електродвигун
- обертові елементи на підшипниках
- подвійна електроізоляція
Основні характеристики:
- Потужність: 1500 Вт
- Швидкість обертання: до 2650 об/хв
- Утримувач свердла: до 16 мм
- Максимальна глибина свердління: 50 мм
- Розмір стола: 160 × 160 мм
Комплектація:
- ключ для патрона
- інструкція з експлуатації
- картонна упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkside |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Вертикально-свердлильний |
| Діаметр свердла | 16 мм |
| Споживана потужність | 1.5 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 2650 об/хв |
| Кількість швидкостей | 5.0 |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Додаткові параметри | |
| Довжина столу | 160 мм |
| Ширина столу | 160 мм |
| Глибина свердління | 50 мм |
- Ціна: 3 265 ₴

