
Свердлильний верстат для майстерні EUROTEC KDP1600 1500 Вт 2500 об/хв свердлильний верстат для металу
- Готово до відправки
- Код: MGT-23154_cpa
3 665 ₴
3 265 ₴
-11%
+380 (67) 287-16-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільне свердло KDP1600 з посиленою конструкцією - це свердло загального призначення для виконання таких операцій, як свердління, розгортання, зенкування, нарізування різьблення (з використанням спеціальних тримачів для різального інструменту). Свердла дають змогу свердлити і нарізати різьбу за допомогою багатошпиндельних тримачів. Бур вирізняється високою продуктивністю, точністю роботи, низьким рівнем шуму, широким діапазоном швидкостей обертання, централізованим пультом керування, що полегшує роботу на верстаті, і простотою експлуатації.

Характеристики
- Потужність: 1500 Вт
- Швидкість обертання: до 2650 об/хв
- Утримувач свердла: до 16 мм
- Максимальна глибина свердління: 50 мм
- Розмір стола: 160 × 160 мм
Комлектація:
- Верстат
- Захисне скло
- Кріплення до столу
- Інструкція
- Гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eurotec |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Вертикально-свердлильний |
| Діаметр свердла | 16 мм |
| Споживана потужність | 1.5 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 2650 об/хв |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Додаткові параметри | |
| Довжина столу | 160 мм |
| Ширина столу | 160 мм |
| Глибина свердління | 50 мм |
- Ціна: 3 265 ₴






