
Свердлильний верстат для майстерні TEH 1500 Вт свердлильний верстат для металу
- Немає в наявності
- Код: MGT-PM-12035555
4 065 ₴
Свердлильний верстат
TEH з потужністю 1500 Вт і регулюванням ременя
Свердлильний верстат - це пристрій, який ідеально підходить для свердління і фрезерування в наших домашніх гаражах, а також у майстернях і сервісах. Завдяки спеціальним отворам, розміщеним в основі пристрою, ми можемо прикріпити його до землі та забезпечити стійкість усієї конструкції.
Усе це було зроблено зі стійкого до пошкоджень металу, а корпус двигуна, верхню коробку, стіл і основу було покрито додатковим захисним покриттям чорного і червоного кольорів.
Електродвигун потужністю 1500 Вт, який приводить у рух бурильну головку, гарантує комфорт і стабільність, а також точне і швидке свердління. Передача приводу від двигуна до свердлильних головок здійснюється за допомогою клинового ременя, поміщеного в металеву банку у верхній частині машини. Конструкція пристрою дає змогу точно встановлювати глибину свердління одним рухом руки.
Настільний дриль оснащений 5-ступінчастою системою контролю обертання, що значно спрощує адаптацію бурового пристрою до різних матеріалів, починаючи від металу, дерева, сталі, до пластику та інших типів матеріалів. Одна з п'яти швидкостей обертання вибирається шляхом переміщення ременя на шківі, який ми знаходимо після підйому верхньої кришки.

Характеристики:
- Потужність: 1500 Вт
- Швидкість обертання: до 2650 об/хв
- Утримувач свердла: до 16 мм
- Максимальна глибина свердління: 50 мм
- Розмір стола: 160 × 160 мм

Комплектація:
- Верстат
- Захисне скло
- Кріплення до столу
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон

| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Вертикально-свердлильний |
| Діаметр свердла | 16 мм |
| Споживана потужність | 1.5 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 2650 об/хв |
| Виробник | Proma |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Додаткові параметри | |
| Довжина столу | 160 мм |
| Ширина столу | 160 мм |
| Глибина свердління | 50 мм |
- Ціна: 4 065 ₴





