
Дискова пила ручна електрична NEX 1400Вт 185мм пила циркулярна заглибна з напрямною шиною ручна електро циркулярка
- Готово до відправки
- Код: MGT-63525
1 565 ₴
1 465 ₴
-6%
+380 (67) 287-16-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги :
Пила дискова NEX - потужний інструмент, що використовується в столярній справі для виконання пропилу у деревині різної щільності. В якості рушійної сили виступає потужний 1800 Вт електромотор. Дискова пила розрахована на роботу з 185 мм диском.
Характеристики :
- Потужність: 1400 Вт
- Кількість оборотів: 4000 об/хв
- Діаметр диска: 185 мм
- Діаметр посадкового отвору: 20 мм
- Глибина пропила під 45°: 44 мм
- Глибина пропила під 90°: 44 мм
- Клас інструменту: Побутовий
- Регулювання оборотів: Ні
Комплект поставки :
- Дискова пила
- Диск
- Напрямна лінійка
- Гайковий ключ
- Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Електромотор |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 185 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 20 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4000 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 44 мм |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Вага | 6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Паралельний упор | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Захисний кожух | Так |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
- Ціна: 1 465 ₴







