
Шліфмашина для шпаклівки стін Black 1400 Вт 180 мм шліфмашина з пилозбірником для стелі шліфмашина для стін
- Готово до відправки
- Код: MGT-36975
2 365 ₴
1 865 ₴
-21%
+380 (67) 287-16-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
Максимальна кількість обертів 2300 об./хв
Максимальний діаметр диска 180 мм
Кріплення шліфлиста Липучка
Додаткові функції
Регулювання кількості обертів Да
Підсвітка робочої зони Да
Під'єднання пилозбірника/пилососа Да
Комплектація
Тип паковання Паперова коробка
Додаткова ручка Да
Переваги інструмента
Основна ручка шліфувального верстата, захищена гумовим нековзним покриттям , обладнана легкодоступним перемикачем і регулятором швидкості, що дає змогу регулювати темп роботи залежно від типу оброблення.
Додаткова ручка забезпечує надійне захоплення і точне керування, що дає нам більший контроль над пристроєм.
Регулювання потужності всмоктування дає змогу точно видаляти пил зі відшліфованої зони.
Світлодіодна підсвітка
Зістема пиловидалення
Запобігає виходу пилу за межі дискаМіцний запорошений мішок
до комплекту входить мішок для збирання пилу та шланг, який можна приєднати безпосередньо до пилососа
Комплект постачання :
- 6 абразивних паперів (2xP120, 2xP180, 2xP240)
- Ключ
- Мішок для пилу
- Пильний шланг 2 м
- Додаткова ручка
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 2300 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування кнопки увімкнення | Так |
| Підсвітка робочої зони | Так |
| Під'єднання пилозбірника/пилососа | Так |
- Ціна: 1 865 ₴







