
Кущоріз для живоплоту бензиновий Mar-pol M82920 650 мм 3,5 кВт 4,7 к.с. бензотример для кущів
- Готово до відправки
- Код: MGT-M82920
5 068 ₴
4 465 ₴
-12%
+380 (67) 287-16-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кущоріз для живоплоту бензиновий 650 мм Mar-pol
Двигун внутрішнього згоряння з оптимальною потужністю дає змогу працювати без доступу до джерела електроенергії, ножиці дуже універсальні, мобільні та зручні. Вони оснащені діафрагмовим карбюратором, який гарантує низьке згоряння палива, а запуск двигуна не викликає жодних проблем. Ідеально підходить для догляду та формування зелені в будь-якому саду.
Характеристика:
- Об'єм двигуна: 25,4 куб
- двигун: одноциліндровий, двотактний
- Охолодження: повітря
- Потужність: 3,5 кВт / 4,7 к.с.
- Паливо: суміш масло/неетилований бензин 1:25
- Швидкість двигуна: 6500 об/хв
- Спосіб запуску: стартер
- Ємність паливного бака: 600 мл
- Довжина леза: 650 мм
- Шум: 108 дБ
- Розмір упаковки: 250х1100х250 мм
- Ваги: 7 кг
Ножиці оснащені ручкою, що обертається на 180°, що дає змогу комфортно працювати в різних положеннях. У ножицях є регульована поворотна ручка, яка дає змогу комфортно працювати в різних положеннях.

| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Бензиновий кущоріз |
| Довжина шини | 650 мм |
| Потужність двигуна, Вт | 3500 |
| Потужність двигуна, л. с. | 4.7 |
| Загальні | |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Об'єм паливного бака | 0.6 л |
| Довжина | 1100 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 250 мм |
| Вага | 7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 4 465 ₴







