
Штабелер гідравлічний FlexiHydra 2000 кг 1,6 м штабелер складський штабелер з гідропідйомом
- Готово до відправки
- Код: MGT-MS1016
34 965 ₴
30 965 ₴
-11%
+380 (67) 287-16-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гідравлічний штабелер 2000 кг 1,6 м
Ручний штабелер вантажопідйомністю 1т 3м може бути оснащений різними типами коліс залежно від типу поверхні, по якій він пересуватиметься. Це можуть бути, наприклад, нейлонові, гумові або поліуретанові колеса.

Характеристики:
- Тип Штабелер
- Висота опущених вил 90 мм
- Висота підйому 1600 мм
- Довжина вил 1150 мм
- Задні колеса 180х50 мм
- Макс. вантажопідйомність 2000 кг
- Передні колеса 74х70 мм
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Штабелер |
| Тип штабелера | Ручний |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Висота підйому | 1600 мм |
| Власна вага | 240 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1680 мм |
| Висота | 2060 мм |
| Розміри вил | |
| Довжина вил | 1150 мм |
| Висота вил | 90 мм |
- Ціна: 30 965 ₴






