
Гідравлічний штабелер MarFel MS 2000 кг 1.6 м штабелер для стелажів штабелер з вилами
- Готово до відправки
- Код: MGT-MS
34 965 ₴
30 965 ₴
-11%
+380 (67) 287-16-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Штабелер гідравлічний 2000 кг 1.6 м MarFel MS
Ручний штабелер вантажопідйомністю 2000 кг 1.6 м може бути оснащений різними типами коліс залежно від типу поверхні, по якій він пересуватиметься. Це можуть бути, наприклад, нейлонові, гумові або поліуретанові колеса. Однак у цього штабелера колеса з поліуретану. штабелер оснащено стоянковим гальмом, яке запобігає її переміщенню, коли вона не використовується.

Характеристики:
- Тип Штабелер
- Висота опущених вил 90 мм
- Висота підйому 1600 мм
- Довжина вил 1150 мм
- Задні колеса 180х50 мм
- Макс. вантажопідйомність 2000 кг
- Передні колеса 74х70 мм
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Штабелер |
| Тип штабелера | Ручний |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Висота підйому | 1600 мм |
| Положення оператора | Стоячи |
| Власна вага | 240 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розміри вил | |
| Довжина вил | 1150 мм |
| Висота вил | 90 мм |
- Ціна: 30 965 ₴









