
Пензель флейцевий 76 * 13 * 44 мм, пластикова ручка INTERTOOL KT-1376 mg
- Нет в наличии
- Только оптом
- Код: IT-KT-1376
40 ₴
Минимальный заказ — 10 шт.
+380 (67) 287-16-78
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа



Призначення
Пензель призначений для будь-яких малярських робіт всередині та зовні приміщення. Використовується з олійними фарбами, будь-якими видами лаків та антисептиками. Натуральна щетина від природи має розщеплені кінчики та чудово зафарбовує поверхні.

Зручність
Плоска, широка форма дозволяє швидко фарбувати великі за площею поверхні. Ворс пензлика надійно закріплений у металеву оправу та не випадає. Ручка легка та не обтяжує руку при тривалому використанні. Виготовлена з пластику, стійка до різних рідин та фарб, легко очищається. Наявність отвору допоможе комфортно зберігати пензель на цвяху або підвісити його у зв'язку до інших пензлів.

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Габариты | |
| Длина ворса | 44 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.048 кг |
| Материал | Натуральный ворс |
| Материал рукоятки | Пластик |
| Объем | 0.000236 куб.м |
| Размер | 3 |
| Толщина | 13 мм |
- Цена: 40 ₴
- Минимальный заказ: 10 шт.



