
Электрическая угловая шлифовальная машина Sthor 9302 700 Вт 125 мм УШМ
- Готово к отправке
- Код: MGT-9302
1 091 ₴
791 ₴
-27%
+380 (67) 287-16-78
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кутошліфувальна машина електрична Sthor 9302
Потужна кутова шліфувальна машина 700 Вт з диском 125 мм. Зручний перемикач дозволяє комфортно працювати навіть у товстих робочих рукавичках. Точно підібрана шестерня гарантує довговічність і мінімальну вібрацію під час роботи інструменту. Висока потужність дозволяє використовувати всі типи дисків 125 мм для обробки різних матеріалів.
- Міцний корпус
- Можливість швидко замінити диск
Характеристики:
- Вхідна напруга змінного струму: 220В
- Рівень звукової потужності: 80 дБ
- Колір продукту: алюміній
- Вага виробу: 1,5 кг
- Швидкість холостого ходу (макс.): 9 000 об/хв
- Ступінь захисту IP: IP20
- Вхідна частота змінного струму: 50 Гц
- Різьба шпинделя: М14
- Потужність: 700 Вт
- Діаметр диска: 125 мм

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sthor |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Потребляемая мощность | 700 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 9000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Вес | 1.5 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
- Цена: 791 ₴


