
Віброплита бензинова 60кг HeavyD 13кН 4.5к.с
- Готово до відправки
- Код: MGT-13000N
14 465 ₴
11 965 ₴
-17%
+380 (67) 287-16-78
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Віброплита бензинова 60кг 13kN 4.5к.с
Ми зробили його за найвищими стандартами якості, щоб він відповідав критеріям найвищої ефективності.
Пристрій простий у використанні, а правильне обслуговування забезпечить довгі роки надійної роботи.
Наші високі стандарти якості виражаються у виготовленні окремих елементів:
- Посилена самоочисна стільниця виготовлена з цільного шматка сталі. Це забезпечує довговічність одного з найважливіших елементів пристрою, що передає енергію безпосередньо в землю.
- Закритий чохол посиленого клинового ременя знижує потрапляння повітряного пилу під час роботи.
- Саморегулююча відцентрова муфта для зручності експлуатації.
- Економічний 4-тактний двигун, оснащено датчиком рівня палива.
Характеристики
- Потужність двигуна: 4,5 к.с.
- Об'єм двигуна: 196 куб.см.
- Розміри плати: 500х350 мм.
- Зусилля ущільнення: 13 кН
- Кількість ударів: 4000 об/хв.
- Швидкість переміщення: 15 м/хв.
- Глибина ущільнення: до 30 см.
- Тип палива: неетилований бензин.
- Моторне масло: SAE 10W-30.
- Вага: 60 кг

Обладнання:
- Ущільнювач
- Великі транспортувальні колеса
- Гнучкий килимок
- Монтажні гвинти
- Посібник користувача
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Продуктивність вібромашини | 15 м/хв |
| Довжина робочої поверхні | 500 мм |
| Ширина робочої поверхні | 350 мм |
| Глибина ущільнення | 300 мм |
| Відцентрова сила | 13 кН |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна | |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Об'єм двигуна | 196 куб. см |
| Потужність двигуна | 4.5 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Максимальна кількість обертів | 4000 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 60 кг |
- Ціна: 11 965 ₴






