
Пила торцювальна, 1800 вт, 5500 об / хв, кут 0-45 °, диск 255мм. INTERTOOL DT-0625
- Нет в наличии
- Код: IT-DT-0625
Цену уточняйте
+380 (67) 287-16-78
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Торцювальна пила DT-0625 використовується для різання деталей и дерева, пластику чи алюмінію, стане найкориснішим інструментом як у виробничому цеху, так і в арсеналі домашнього майстра.
Особливості торцювальної пили DT-0625:
- Потужний двигун: 1800 Вт
- Можливість протяжки ріжучого елемента (180 мм)
- Литий алюмінієвий стіл для заготовок
- Лазерний покажчик лінії розрізу
- Знімні розширювачі столу
- Фіксаційна струбцина
- Мішок для пилу
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Диаметр посадочного отверстия | 30 мм |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 17 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Довдина пропилу | 295 мм |
| Діаметр диску | 255 мм |
| Комплектация | затискна струбцина<br>пилозбірник<br> диск, 40 зубців<br>ключ для обслуговування |
| Максимальна глибина пропилу | 81.2 |
| Объем | 0.16632 куб.м |
| Мощность | 1800 Вт |
| Скорость вращения | 5500 об/мин |
- Цена: Цену уточняйте










