
Щітка кільцева 200x32 мм (кручений дріт) INTERTOOL BT-6200 mg
- Нет в наличии
- Код: IT-BT-6200
230 ₴
+380 (67) 287-16-78
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа



Призначення
Щітка кільцева з рифленим дротом спеціально розроблена для швидкого очищення і шліфування різноманітних поверхонь: металу, цегли, каменю, дерева тощо. Рифлений дріт забезпечує відмінну якість зачищання навіть у важкодоступних місцях.

Сумісність
Ідеально підходить для використання з верстатами, діаметр посадкового отвору 32 мм. Завдяки наявності перехідних втулок щітку можна використовувати з кутовими шліфмашинами із наявністю регулювання обертів. Працює зі швидкістю обертання до 4500 об/хв.

Надійна конструкція
Прутки сталевого дроту, діаметром 0,3 мм, міцно закріплені у металевому тримачі та не випадуть під час роботи, що гарантує якісне з'єднання. Щітка вирізняється стійкістю, довговічністю й ефективним використанням.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Диаметр щетки | 200 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.025 кг |
| Диаметр посадочного отверстия | 32 мм |
| Диаметр проволоки | 0.3 мм |
| Объем | 0.001888 куб.м |
| Применение | для деревини, бетону, металу і лакофарбових покриттів |
| Скорость вращения | 4500 об/мин |
| Тип провода | рифлений дріт |
- Цена: 230 ₴

