
Рукавичка трикотажна, синтетична з гладким нітриловим покриттям 8 "STORM INTERTOOL SP-0186
- Нет в наличии
- Код: IT-SP-0186
Цену уточняйте
Рукавички INTERTOOL SP-0186 призначені для побутових, будівельних та садових робіт. Забезпечують надійний захист рук від механічних пошкоджень та забруднень під час роботи.
ЗручніВиготовлені рукавички із синтетичного тонкого волокна та зв'язані безшовним методом. Така конструкція забезпечує відмінну вентиляцію рук та гарантує комфортне виконання поставлених завдань.
Надійний захистПокриття на долоні – чорний нітрил для стійкішого захисту рук від забруднень та механічних пошкоджень. При цьому рукавички дуже еластичні та не сковують рухів пальців. Стійкі до стирання та мають тривалий термін експлуатації.
Відповідають європейським стандартамРукавички SP-0186 відповідають європейським стандартам якості:
EN 420 - визначає загальні вимоги щодо ергономічності, практичності, нешкідливості та матеріалу виготовлення захисних рукавиць.
EN 388 – визначає високі захисні властивості рукавиць.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| В'язка | 13 петель на 1", безшовна |
| Вес | 0.045 кг |
| Манжет | в'язаний |
| Материал | Трикотаж |
| Объем | 0.000388 куб.м |
| Покрытие | нітрил |
| Размер | 8" |
- Цена: Цену уточняйте





