
Лента клейкая изоляционная для теплоизоляции 50мм*30м*0,125мм, Storm INTERTOOL KT-0834 mg
- Нет в наличии
- Код: IT-KT-0834
219 ₴
+380 (67) 287-16-78
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа


Призначення
Стрічка клейка для теплоізоляції – це бандажна ПВХ-стрічка, яка призначена для фіксації утеплювальних та ізоляційних матеріалів у системах опалення, вентиляції та водопостачання. Стрічка має високий рівень адгезії (клейкості) до спіненого каучуку та поліетилену, металів та пластиків. Застосовується для герметизації та ізоляції стиків та з'єднань труб та повітроводів. Зберігає свої клейові властивості під впливом УФ-випромінювання, вологи, пари, хімікатів. Забезпечує надійну та довгострокову герметизацію з'єднань.

Властивості
Носій: ПВХ
Колір основи: сірий
Клейова основа: синтетичний каучук
Термостійкість: від -20 до +80 °С
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Цвет | Серый |
| Материал | ПВХ |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 30 м |
| Толщина | 0.125 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.301 кг |
| Объем | 0.005100 куб.м |
| Тип | стрічка ізоляційна |
- Цена: 219 ₴

