
Лента клейкая изоляционная Сантехническая 25мм*30м*0,125мм, Storm INTERTOOL KT-0832 mg
- Нет в наличии
- Код: IT-KT-0832
Цену уточняйте
+380 (67) 287-16-78
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа


Призначення
Стрічка клейка ізоляційна Сантехнічна – це ремонтна ПВХ-стрічка з модифікованим клейовим шаром, стійким до дії вологи та пари. Стрічка має високий рівень еластичності, завдяки чому забезпечує надійну додаткову герметизацію гнучких труб, шлангів, фітингів, сантехнічних відводів, патрубків. Використовується як додатковий фіксатор до інших ремонтних та герметизуючих матеріалів (холодне зварювання, ФУМ-стрічка, тощо). Має високий рівень адгезії (клейкості) до металевих та пластикових поверхонь.

Властивості
Носій: ПВХ
Колір основи: білий
Клейова основа: синтетичний каучук
Термостійкість: від -20 до +80 °С
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Цвет | Белый |
| Материал | ПВХ |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 30 м |
| Толщина | 0.125 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.154 кг |
| Объем | 0.000319 куб.м |
| Тип | стрічка ізоляційна сантехнічна |
- Цена: Цену уточняйте

