
Валик Элитаколор INTERTOOL KT-4655 mg
- Нет в наличии
- Только оптом
- Код: IT-KT-4655
41 ₴
Минимальный заказ — 10 шт.
+380 (67) 287-16-78
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Валик елітаколор INTERTOOL KT-4655 виготовлений з поліаміду на тканинній основі, довжина ворсу - 10 мм. Стійкий до агресивних речовин, має тривалий строк служби. Призначений для роботи з водорозчинними дисперсійними фарбами і ґрунтовками з додаванням акрилових, латексних, алкідних, уретанових смол на будь-яких поверхнях всередині і ззовні приміщень. Ширина - 150 мм, діаметр - 48 мм, діаметр посадкового отвору - 6 мм. Забезпечує рівномірне нанесення і заповнення всіх мікротріщин і шпарин поверхні, що обробляється.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.073 кг |
| Диаметр внешний | 48 мм |
| Диаметр внутренний | 5 мм |
| Длина | 150 мм |
| Длина ворса | 10 мм |
| Объем | 0.000601 куб.м |
| Тип | елітаколор |
- Цена: 41 ₴
- Минимальный заказ: 10 шт.

