
Валик Синтекс 250*48*8 INTERTOOL KT-4465 mg
- Нет в наличии
- Только оптом
- Код: IT-KT-4465
61 ₴
Минимальный заказ — 10 шт.
+380 (67) 287-16-78
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Довгий ворс валика "синтекс" INTERTOOL KT-4465 дозволяє гарно поглинати фарбу і рівномірно розподіляти її по робочій поверхні. Має ворс, довжиною 18 мм. Використовується для робіт на грубих поверхнях, наприклад, при фарбуванні фасадів водо-дисперсійними фарбами і фарбами на основі хімічних розчинників. Має тривалий строк служби.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.104 кг |
| Диаметр внешний | 48 мм |
| Диаметр внутренний | 8 мм |
| Длина | 250 мм |
| Длина ворса | 18 мм |
| Объем | 0.000999 куб.м |
| Тип | синтекс |
- Цена: 61 ₴
- Минимальный заказ: 10 шт.





