
Валик Синтекс INTERTOOL KT-4415 mg
- Нет в наличии
- Только оптом
- Код: IT-KT-4415
19,70 ₴
Минимальный заказ — 10 шт.
+380 (67) 287-16-78
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Валик синтекс INTERTOOL KT-4415 ширина – 150 мм, діаметр – 15 мм, діаметр отвору для посадкового стрижня - 6 мм. Виготовлений з поліакрилу, має ворс довжиною 10 мм. Призначений для нанесення фарби на водній основі або з обмеженим вмістом розчинників на нерівні грубі поверхні всередині приміщень. Стійкий до агресивних речовин. Має тривалий строк служби.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.015 кг |
| Диаметр внешний | 15 мм |
| Диаметр внутренний | 6 мм |
| Длина | 150 мм |
| Длина ворса | 10 мм |
| Объем | 0.000122 куб.м |
| Тип | синтекс |
- Цена: 19,70 ₴
- Минимальный заказ: 10 шт.

