
Валик Гирпаинт 180*48*8 мм INTERTOOL KT-4160 mg
- Нет в наличии
- Только оптом
- Код: IT-KT-4160
41 ₴
Минимальный заказ — 10 шт.
+380 (67) 287-16-78
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Розпушений ворс валика "гірпаінт" INTERTOOL KT-4160 має відмінну поглинальну і утримувальну здатність, що дозволяє гарно зафарбовувати нерівності на середньо шорсткуватих поверхнях водно-дисперсійними фарбами і фарбами на основі хімічних розчинників. Має тривалий строк служби. Довжина ворсу валика - 18 мм.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.077 кг |
| Диаметр внешний | 48 мм |
| Диаметр внутренний | 8 мм |
| Длина | 180 мм |
| Длина ворса | 18 мм |
| Объем | 0.000684 куб.м |
| Тип | гірпаінт |
- Цена: 41 ₴
- Минимальный заказ: 10 шт.





