
Валик Гирпаинт INTERTOOL KT-4115 mg
- Нет в наличии
- Только оптом
- Код: IT-KT-4115
19,70 ₴
Минимальный заказ — 10 шт.
+380 (67) 287-16-78
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Валик гірпаінт INTERTOOL KT-4115 виготовлений з поліаміду на тканинній основі, що забезпечує високу міцність і довговічність. Стійкий до агресивних речовин. Використовується для роботи з усіма видами лаків і клеїв, масляними, дисперсійними і водорозчинними фарбами на основі акрилу, фарбами, що містять розчинники, антикорозійні фарби і смоли на будь-яких, в т.ч. гладких і шорсткуватих, поверхнях як всередині, так і ззовні приміщень. Використовується зі стандартною ручкою-бюгелем із діаметром посадкового стрижня - 6 мм. Розміри: ширина - 150 мм, діаметр - 15 мм, довжина ворсу - 10 мм; дозволяють обробляти великі за площею поверхні і суттєво економлять матеріал.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.058 кг |
| Диаметр внешний | 15 мм |
| Диаметр внутренний | 6 мм |
| Длина | 150 мм |
| Длина ворса | 10 мм |
| Объем | 0.000413 куб.м |
| Тип | гірпаінт |
- Цена: 19,70 ₴
- Минимальный заказ: 10 шт.

