
Скотч прозрачный 48мм*200м*52мкм INTERTOOL KT-0904 mg
- Нет в наличии
- Только оптом
- Код: IT-KT-0904
72 ₴
Минимальный заказ — 10 шт.



Універсальний
Скотч INTERTOOL - це незамінний інструмент для запаковування і закріплювання матеріалів. Виготовлений з високоякісної плівки, він забезпечує надійне з'єднання і захист предметів. Скотч має відмінну клейову здатність, що дозволяє йому надійно фіксуватися на різних поверхнях: картоні, пластику, металі та інших матеріалах.
За допомогою нього ви легко і швидко запакуєте посилки, коробки, пакети та інші пакувальні матеріали. Гарантує міцне скріплювання і захист від розкриття, цей скотч також захищає вміст від вологи, пилу та інших зовнішніх впливів.

Зручний
Скотч стандартної ширини 48 мм забезпечує додаткове покриття для широкого спектру завдань. Для зручності та великих об'ємів робіт може використовуватися з диспенсером HT-6044. Довжина 200 м для виконання будь-яких поставлених завдань.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Толщина | 44 мкм |
| Ширина | 48 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.240 кг |
| Длина | 200 мм |
| Объем | 0.000661 куб.м |
| Тип | скотч |
| Цвет | Прозрачный |
- Цена: 72 ₴
- Минимальный заказ: 10 шт.


