
Полотно ножовочное по металлу HSS INTERTOOL HT-3020 mg
- Нет в наличии
- Только оптом
- Код: IT-HT-3020
41 ₴
Минимальный заказ — 10 шт.
+380 (67) 287-16-78
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа



Призначення
Ножівкове полотно призначене для пиляння виробів з металу, а також твердих матеріалів, таких як пластик, ламінат тощо. Використовується для встановлення в ручні каркасні ножівки.

Робочі параметри
Виготовлене полотно з високошвидкісної загартованої сталі W3, що дозволяє різати тверді матеріали та метали, забезпечуючи при цьому максимальну продуктивність. Розмір полотна становить 300*12,5*0,62 мм, частота зубців становить 24 зубці на 1 дюйм. Для встановлення в пилку передбачені спеціальні отвори у конструкції.
Ціна вказана за одне полотно.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.020 кг |
| Длина полотна | 300 м |
| Количество в упаковке | 100 |
| Количество зубцов | 24 |
| Объем | 0.000004 куб.м |
| Применение | для металу |
| Толщина полотна | 0.62 мм |
| Ширина полотна | 12.5 мм |
- Цена: 41 ₴
- Минимальный заказ: 10 шт.



